موسیقی اقتصاد میلیون همکاری اقتصاد حقوق مدیران

موسیقی: اقتصاد میلیون همکاری اقتصاد حقوق مدیران اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آزمون باردیگر در لیست خرید کلوب لاتزیو

نام سردار آزمون باردیگر به عنوان اولویت خرید کلوب لاتزیو قرار گرفته هست. این عنوان درحالی مطرح شده است که چندی پیش نیز در نقل و انتقالات تابستانی اخیر نام آزمون

آزمون باردیگر در لیست خرید کلوب لاتزیو

آزمون باردیگر در لیست خرید کلوب لاتزیو

عبارات مهم : اخبار

نام سردار آزمون باردیگر به عنوان اولویت خرید کلوب لاتزیو قرار گرفته هست. این عنوان درحالی مطرح شده است که چندی پیش نیز در نقل و انتقالات تابستانی اخیر نام آزمون و لاتزیو نیز به کرات در خبرها شنیده می شد ولی در نهایت نتیجه ای به همراه نداشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اینترنتی اخبار کالچیو، کلوب لاتزیو پیش از این امیدوار بود که هر طور شده است سردار آزمون را در تابستان به خدمت بگیرد ولی موفق به انجام این کار نشد. اکنون بار دیگر نام آزمون در فهرست خرید کلوب لاتزیو جهت تابستان دیده می شود و رسانه های ایتالیایی اعلام کرده اند که به احتمال زیاد لاتزیو مذاکراتش را جهت جذب سردار آزمون بعد از جام جهانی 2018 روسیه شروع خواهد کرد.

آزمون باردیگر در لیست خرید کلوب لاتزیو

پایگاه اینترنتی اخبار کالچیو اعلام کرد که کلوب لاتزیو در فصل نقل و انتقالات زمستانی هم بار دیگر به سراغ روبین کازان رفت و با علم بر این که کلوب روسی در خطر ورشکستگی هست، پیشنهاد مالی خود را جهت جذب آزمون بار دیگر ارائه داد که به نظر مورد قبول قرار نگرفته است.

آزمون با روبین کازان قرارداد سه ساله دارد که یک سال آن گذشته است.

واژه های کلیدی: اخبار | کازان | اینترنتی | سردار آزمون | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs